B43510A6108M087
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43510A6108M087
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Fitxak: B43510A6108M087.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
132 pcs
  • Mezua
B43510A6108M087ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43510A6108M087 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3033 pcs Datuen fitxa B43510A6108M087.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series B43510 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43510A6108M 87
B43510A6108M87
B43510A6108M87-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 160 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.630" (92.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF