B43510A0687M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43510A0687M007
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Fitxak: B43510A0687M007.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
144 pcs
  • Mezua
B43510A0687M007ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43510A0687M007 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5147 pcs Datuen fitxa B43510A0687M007.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43510 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.74A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43510A 687M 7
B43510A 687M 7
B43510A687M7
B43510A687M7-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 250 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 180 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 680µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 180 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 680µF