B43508A9108M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43508A9108M067
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43508A9108M067.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43508A9108M067ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43508A9108M067 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5877 pcs Datuen fitxa B43508A9108M067.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43508 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.64A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43508A9108M 67
B43508A9108M67
B43508A9108M67-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 180 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.252" (57.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF