B43505A2477M000
EPCOSEPCOS
B43505A2477M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43505A2477M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Fitxak: B43505A2477M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B43505A2477M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43505A2477M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13374 pcs Datuen fitxa B43505A2477M000.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series B43505 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.8A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 495-6269
B43505A2477M
B43505A2477M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 330 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 280 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 280 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF