B43505A2108M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43505A2108M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Fitxak: B43505A2108M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43505A2108M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43505A2108M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11731 pcs Datuen fitxa B43505A2108M002.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43505 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.1A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43505A2108M 2
B43505A2108M2
B43505A2108M2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 160 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 130 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF