B43504D9227M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43504D9227M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43504D9227M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43504D9227M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43504D9227M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22155 pcs Datuen fitxa B43504D9227M002.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43504 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.11A @ 100Hz