B43504A9157M000
EPCOSEPCOS
B43504A9157M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43504A9157M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43504A9157M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B43504A9157M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43504A9157M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20088 pcs Datuen fitxa B43504A9157M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B43504 Ripple Current @ maiztasuna baxua 820mA @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 495-4255
B43504A9157M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 730 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 590 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 590 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF