B43504A9107M60
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43504A9107M60
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43504A9107M60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B43504A9107M60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43504A9107M60 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47566 pcs Datuen fitxa B43504A9107M60.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B43504 Ripple Current @ maiztasuna baxua 640mA @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43504A9107M 60
B43504A9107M060
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.09 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 880 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 880 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF