B43504A2477M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43504A2477M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Fitxak: B43504A2477M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
B43504A2477M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43504A2477M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20303 pcs Datuen fitxa B43504A2477M002.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B43504 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.6A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak B43504A2477M 2
B43504A2477M2
B43504A2477M2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 280 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 280 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose