B43457A5338M000
EPCOSEPCOS
B43457A5338M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43457A5338M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43457A5338M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43457A5338M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43457A5338M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1279 pcs Datuen fitxa B43457A5338M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43457 Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.1A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43457A5338M
B43457A5338M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 54 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 54 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose