B43457A4129M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43457A4129M003
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43457A4129M003.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 517 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
B43457A4129M003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43457A4129M003 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 517 pcs Datuen fitxa B43457A4129M003.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.583" Dia (91.00mm)
Series B43457 Ripple Current @ maiztasuna baxua 20A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43457A4129M 3
B43457A4129M 3
B43457A4129M3
B43457A4129M3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 7.559" (192.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 12000µF eskaerak General Purpose