B43456A4398M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43456A4398M003
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43456A4398M003.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B43456A4398M003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43456A4398M003 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1395 pcs Datuen fitxa B43456A4398M003.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.532" Dia (64.30mm)
Series B43456 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43456A4398M 3
B43456A4398M 3
B43456A4398M3
B43456A4398M3-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 20 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3900µF