B43455A9688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43455A9688M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43455A9688M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 788 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43455A9688M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43455A9688M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 788 pcs Datuen fitxa B43455A9688M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43455 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.6A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43455A9688M
B43455A9688M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 24 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF