B43455A1229M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43455A1229M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Fitxak: B43455A1229M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 532 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
B43455A1229M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43455A1229M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 532 pcs Datuen fitxa B43455A1229M000.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B43455 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak B43455A1229M
B43455A1229M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22000µF