B43416C9337A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43416C9337A000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 400V SNAP
Fitxak: B43416C9337A000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B43416C9337A000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43416C9337A000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 330UF 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20922 pcs Datuen fitxa B43416C9337A000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia -10%, +20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series B43416 balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak B43416C9337A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 100000 Hrs @ 60°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100000 Hrs @ 60°C kapazitantzia 330µF