B43305G2108M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43305G2108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Fitxak: B43305G2108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43305G2108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43305G2108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13975 pcs Datuen fitxa B43305G2108M000.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43305 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.39A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43305G2108M
B43305G2108M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 180 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 130 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF