B43305A9337M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43305A9337M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43305A9337M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B43305A9337M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43305A9337M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20888 pcs Datuen fitxa B43305A9337M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B43305 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.69A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43305A9337M
B43305A9337M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 560 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 410 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 410 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330µF