B43305A5567M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43305A5567M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43305A5567M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
B43305A5567M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43305A5567M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12911 pcs Datuen fitxa B43305A5567M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series B43305 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.81A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43305A5567M
B43305A5567M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 340 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 240 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 240 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 560µF