B43305A2338M62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43305A2338M62
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Fitxak: B43305A2338M62.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43305A2338M62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43305A2338M62 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7801 pcs Datuen fitxa B43305A2338M62.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43305 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.87A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak B43305A2338M 62
B43305A2338M062
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 55 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 3300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 40 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF