B43231A9107M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43231A9107M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43231A9107M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B43231A9107M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43231A9107M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70776 pcs Datuen fitxa B43231A9107M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B43231 Ripple Current @ maiztasuna baxua 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.209A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak B43231A9107M
B43231A9107M-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF