B41895G6108M001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41895G6108M001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM RADIAL
Fitxak: B41895G6108M001.pdf
  • Mezua
B41895G6108M001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41895G6108M001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5793 pcs Datuen fitxa B41895G6108M001.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series B41895 Ripple Current @ maiztasun handia 2.51A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 34 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 38 mOhm @ 10kHz
Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1000µF