B41890A6107M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41890A6107M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: B41890A6107M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
B41890A6107M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41890A6107M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184970 pcs Datuen fitxa B41890A6107M000.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B41890 Ripple Current @ maiztasun handia 1.205A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41890A6107M
B41890A6107M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 62 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 74 mOhm @ 10kHz
Deskribapen zehatza 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 74 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF