B41888C6108M001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41888C6108M001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM RADIAL
Fitxak: B41888C6108M001.pdf
  • Mezua
B41888C6108M001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41888C6108M001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3398 pcs Datuen fitxa B41888C6108M001.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series B41888 Ripple Current @ maiztasun handia 2.92A @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 25 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm @ 10kHz
Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF