B41851K6338M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41851K6338M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: B41851K6338M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
B41851K6338M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41851K6338M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79209 pcs Datuen fitxa B41851K6338M000.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series B41851 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.77A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41851K6338M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 80 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose