B41821F8108M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41821F8108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: B41821F8108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
B41821F8108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41821F8108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195918 pcs Datuen fitxa B41821F8108M000.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series B41821 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.3A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41821F8108M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 200 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose