B41821F5687M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41821F5687M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: B41821F5687M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
B41821F5687M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41821F5687M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 784896 pcs Datuen fitxa B41821F5687M000.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series B41821 Ripple Current @ maiztasuna baxua 630mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41821F5687M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 390 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 390 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose