B41821A9106M7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41821A9106M7
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: B41821A9106M7.pdf
  • Mezua
B41821A9106M7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41821A9106M7 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3366 pcs Datuen fitxa B41821A9106M7.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series B41821 Ripple Current @ maiztasuna baxua 75mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41821A9106M007 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 17 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose