B41789A8597Q001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41789A8597Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 590UF 63V RADIAL
Fitxak: B41789A8597Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
B41789A8597Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41789A8597Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 590UF 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23011 pcs Datuen fitxa B41789A8597Q001.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series B41789 Ripple Current @ maiztasun handia 5.3A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41789A8597Q1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.650" (16.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 33 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.614" (41.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 105 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 590µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 105 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 590µF