B41692A8108Q7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41692A8108Q7
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 63V AXIAL
Fitxak: B41692A8108Q7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
B41692A8108Q7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41692A8108Q7 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 63V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 31634 pcs Datuen fitxa B41692A8108Q7.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Series B41692 Ripple Current @ maiztasun handia 5.7A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Beste izenak B41692A8108Q 7
B41692A8108Q007
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 34 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 78 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 78 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1000µF