B41692A5108Q9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41692A5108Q9
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Fitxak: B41692A5108Q9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
B41692A5108Q9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41692A5108Q9 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 47129 pcs Datuen fitxa B41692A5108Q9.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm)
Series B41692 Ripple Current @ maiztasun handia 2.1A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial, Can
Beste izenak B41692A5108Q 9
B41692A5108Q009
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 112 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 170 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1000µF