B41691A7158Q001
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41691A7158Q001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Fitxak: B41691A7158Q001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
B41691A7158Q001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41691A7158Q001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29542 pcs Datuen fitxa B41691A7158Q001.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Series B41691 Ripple Current @ maiztasun handia 6.2A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Beste izenak B41691A7158Q 1
B41691A7158Q1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 25 mOhms
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 53 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1500µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 53 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1500µF