B41605A8818M002
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41605A8818M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8100UF 20% 63V SNAP
Fitxak: B41605A8818M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B41605A8818M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41605A8818M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 8100UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9645 pcs Datuen fitxa B41605A8818M002.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series B41605 Ripple Current @ maiztasun handia 10A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak B41605A8818M 2
B41605A8818M2
B41605A8818M2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 8100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 8100µF eskaerak Automotive