B41605A0188M002
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41605A0188M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 55V SNAP
Fitxak: B41605A0188M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B41605A0188M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41605A0188M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 55V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16204 pcs Datuen fitxa B41605A0188M002.pdf
Tentsioaren balioa 55V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B41605 Ripple Current @ maiztasun handia 5A @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak B41605A 188M 2
B41605A188M2
B41605A188M2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 23 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 37 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1800µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 37 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1800µF