B41550E9109Q000
EPCOSEPCOS
B41550E9109Q000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41550E9109Q000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 100V SCREW
Fitxak: B41550E9109Q000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B41550E9109Q000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41550E9109Q000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2572 pcs Datuen fitxa B41550E9109Q000.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.532" Dia (64.30mm)
Series B41550 Ripple Current @ maiztasuna baxua 16A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 495-6364
B41550E9109Q
B41550E9109Q-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 14 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF