B41505A7109M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41505A7109M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Fitxak: B41505A7109M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
B41505A7109M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41505A7109M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26985 pcs Datuen fitxa B41505A7109M002.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series B41505 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak B41505A7109M 2
B41505A7109M 2
B41505A7109M2
B41505A7109M2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 28 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 26 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 26 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF