B41505A3688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41505A3688M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V SNAP
Fitxak: B41505A3688M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
B41505A3688M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41505A3688M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55904 pcs Datuen fitxa B41505A3688M000.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series B41505 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.4A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B41505A3688M
B41505A3688M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 78 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 74 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 74 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6800µF