B41458B5479M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41458B5479M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: B41458B5479M000.pdf
  • Mezua
B41458B5479M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41458B5479M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2893 pcs Datuen fitxa B41458B5479M000.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.406" Dia (35.70mm)
Series B41458 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B41458B5479M
B41458B5479M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47000µF