B41456B9688M000
EPCOSEPCOS
B41456B9688M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41456B9688M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
Fitxak: B41456B9688M000.pdf
  • Mezua
B41456B9688M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41456B9688M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5891 pcs Datuen fitxa B41456B9688M000.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.406" Dia (35.70mm)
Series B41456 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.7A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B41456B9688M
B41456B9688M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 25 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 29 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF