B41456B8109M000
EPCOSEPCOS
B41456B8109M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41456B8109M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: B41456B8109M000.pdf
  • Mezua
B41456B8109M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41456B8109M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6005 pcs Datuen fitxa B41456B8109M000.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.406" Dia (35.70mm)
Series B41456 Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.7A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 495-4224
B41456B8109M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 30 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.177" (80.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 31 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF