B41252C7828M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41252C7828M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Fitxak: B41252C7828M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
B41252C7828Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41252C7828M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72538 pcs Datuen fitxa B41252C7828M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series B41252 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.95A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B41252C7828M000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 8200µF eskaerak General Purpose