B41231D3339M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41231D3339M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Fitxak: B41231D3339M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B41231D3339M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41231D3339M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43387 pcs Datuen fitxa B41231D3339M000.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B41231 Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.81A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B41231D3339M
B41231D3339M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33000µF eskaerak General Purpose