B41231B4129M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41231B4129M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Fitxak: B41231B4129M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B41231B4129M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41231B4129M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93014 pcs Datuen fitxa B41231B4129M000.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia (25.40mm)
Series B41231 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.89A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B41231B4129M
B41231B4129M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 12000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 12000µF eskaerak General Purpose