B41112A4106M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41112A4106M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Fitxak: B41112A4106M000.pdf
  • Mezua
B41112A4106M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41112A4106M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3680 pcs Datuen fitxa B41112A4106M000.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series B41112 Ripple Current @ maiztasuna baxua 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak Q4539145
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF