B41043A2278M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41043A2278M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: B41043A2278M.pdf
  • Mezua
B41043A2278Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41043A2278M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3575 pcs Datuen fitxa B41043A2278M.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series B41043 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.287A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.43A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak B41043A2278M000
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 32 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose