B41042A6186M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41042A6186M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: B41042A6186M.pdf
  • Mezua
B41042A6186Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41042A6186M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4328 pcs Datuen fitxa B41042A6186M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series B41042 Ripple Current @ maiztasuna baxua 86.35mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 157mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak B41042A6186M000
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2.1 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 18µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 18µF eskaerak General Purpose