B41042A3187M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41042A3187M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: B41042A3187M.pdf
  • Mezua
B41042A3187Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41042A3187M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4051 pcs Datuen fitxa B41042A3187M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series B41042 Ripple Current @ maiztasuna baxua 203.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 291mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak B41042A3187M000
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 680 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose