B41041B7476M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B41041B7476M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% RADIAL
Fitxak: B41041B7476M.pdf
  • Mezua
B41041B7476Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B41041B7476M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6445 pcs Datuen fitxa B41041B7476M.pdf
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series B41041
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B41041B7476M000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose