B37981F5332K000
EPCOSEPCOS
B37981F5332K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37981F5332K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
Fitxak: B37981F5332K000.pdf
  • Mezua
B37981F5332K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37981F5332K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3375 pcs Datuen fitxa B37981F5332K000.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Series B37981F
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-3338
B37981F5332K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.098" (2.50mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 3300pF