B37979N5391J000
EPCOSEPCOS
B37979N5391J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37979N5391J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 390PF 50V NP0 RADIAL
Fitxak: B37979N5391J000.pdf
  • Mezua
B37979N5391J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37979N5391J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 390PF 50V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3960 pcs Datuen fitxa B37979N5391J000.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Series B37979N
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B37979-N5391-J
ECU-S1H391JCA
ECUS1H391JCA
P4932
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 390pF