B37979G5471J051
EPCOSEPCOS
B37979G5471J051 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B37979G5471J051
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: B37979G5471J051.pdf
  • Mezua
B37979G5471J051ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B37979G5471J051 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5897 pcs Datuen fitxa B37979G5471J051.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Series B37979G
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-3290-2
B37979G5471J 51
B37979G5471J51
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 470pF